FK-S3P-IP68 kabelová spojka 3x max.2,5mm2, 25A/450V/IP68, PA6.6, šroubové provedení, těsnění silikon, sevření kabelu A:5-8, B: 8-14mm, rozměr 115x26,5mm (4739670)
UKONČENÁ VÝROBA
Kód produktu: 1248580
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: FK technics, spol. s r.o.
Kód výrobce: FKT 4731544-01
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,040 kg
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: výroba ukončena i
Produkt je vyprodán
Detailní popis FK-S3P-IP68 kabelová spojka 3x max.2,5mm2, 25A/450V/IP68, PA6.6, šroubové provedení, těsnění silikon, sevření kabelu A:5-8, B: 8-14mm, rozměr 115x26,5mm (4739670)
Technické parametry
Počet kontaktů: 3
Max. proud: 25 A
Max. napětí: 450 V
Max. průměr kabelu: 5-8, 8-14 mm
Průřez vodičů: 1 - 2,5 mm2 (18 AWG)
Provozní teplota: T85
Krytí: IP68 do 1 metru hloubky, poté IP67
Materiál: Polyamid PA 6,6
Těsnění: silikon
Kontakty: mosaz + Ni plášť
Rozměry: 115 x 26,5 mm